Bentley 1957

Bentley - tai ne tik automobilio pavadinimas, tai prabangos ir išskirtinumo simbolis. Šis automobilis skirtas tik neeiliniams žmonėms ir išskirtinėms progoms. Nuo seno Bentley automobiliai garsėja savo tobulomis kėbulo linijomis, labai prabangiu interjeru bei nepriekaištinga kokybe. Tai vieni iš nedaugelio automobilių, surinkinėjamų rankomis geriausių pasaulio meistrų.

Stebinantis

Šio automobilio pasirinkimas - vienas iš pagrindinių Jūsų šventės išskirtinumo akcentų. Automobiliu būsite sužavėti ne tik jūs, jūsų svečiai, bet ir jus akimis lydintys praeiviai. Senovinis Bentley nuotraukose atrodo tiesiog įspūdingai, jis tikrai padidins šventės nuotraukų meninę vertę, kurias maloniai peržiūrėsite ir po daugelio metų.

Prabangus

Mes džiuginame žmonių akis ir širdis šiuo automobiliu jau penkti metai ir iš klientų iki šiol girdėjome tik pačius šilčiausius atsiliepimus. Pasižadame Jums automobilį pateikti idealiai švarų ir techniškai tvarkingą. Vairuotojo aprangos kodas visada atitinka šį vairuojamą Bentley automobilį. Iki greito susitikimo, mielieji...

One Two